所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20CDIP |
| Type | Parallel |
| Density | 2 Kb |
| Organization | 256x8 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supply Voltage Min | :4.5V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| No. of Pins | :20 |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +125°C |
| Termination Type | :Through Hole |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 85423290 |
咨询QQ
热线电话