所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Driver ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Half-Bridge Drivers |
| Type | MOSFET/IGBT Half-Bridge Gate Driver |
| Rise Time | 35 ns |
| Fall Time | 25 ns |
| Supply Voltage - Min | 10 V |
| Maximum Power Dissipation | 1250 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-14 |
| Packaging | Bulk |
| Configuration | Non-Inverting |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 35 V |
| Output Current | 6 A |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Configurations | 1 |
| Supplier Device Package | 14-DIP |
| Current - Peak | 6A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 35 V |
| Input Type | Non-Inverting |
| Standard Package | 25 |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 600V |
| Other Names | Q3231395 |
| Delay Time | 120ns |
咨询QQ
热线电话