所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 100 |
| MOQ | 300 |
| Features | Alarm, Leap Year, SRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 100 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 2B |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Supply, Battery | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Time Format | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Interface | I²C, 2-Wire Serial |
| Type | Clock/Calendar |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话