所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Switching Frequency | 600(Typ) |
| Output Type | Adjustable |
| Package Width | 5 |
| PCB | 15 |
| Minimum Input Voltage | 2.5 |
| Type | Step Down |
| EU RoHS | Compliant |
| Switching Regulator | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | Power QFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Package Length | 6 |
| Pin Count | 15 |
| Package Height | 0.9 |
| Output Voltage | 0.6 to 12 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Output Current | 7 |
| Maximum Input Voltage | 21 |
| Lead Shape | No Lead |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Standard Package | 750 |
| Supplier Device Package | PQFN (5x6) |
| Voltage - Output | 0.6 V ~ 12 V |
| Current - Output | 7A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 15-PowerVQFN |
| PWM Type | Voltage Mode |
| Voltage - Input | 2.5 V ~ 21 V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Converter Type | Step Down |
| Dimensions | 6 x 5 x 0.9mm |
| Height | 0.9mm |
| Length | 6mm |
| Maximum Input Voltage | 21 V |
| Maximum Operating Temperature | +125 °C |
| Maximum Output Current | 7A |
| Maximum Output Voltage | 12 V |
| Maximum Switching Frequency | 0.66 MHz |
| Minimum Input Voltage | 2.5 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Minimum Output Current | 0A |
| Minimum Output Voltage | 0.6 V |
| Package Type | Power QFN |
| Width | 5mm |
| 最大输出电流 | 7A |
| 输出数目 | 1 |
| 转换器类型 | 降压 |
| 最高工作温度 | +125 °C |
| 开关调节器 | 是 |
| 最大输出电压 | 12 V |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 高度 | 0.9mm |
| 最高开关频率 | 0.66 MHz |
| 最小输出电压 | 0.6 V |
| 宽度 | 5mm |
| 封装类型 | QFN |
| 最小输入电压 | 2.5 V |
| 引脚数目 | 15 |
| 最小输出电流 | 0A |
| 长度 | 6mm |
| 输出类型 | 可调整的 |
| 最大输入电压 | 21 V |
| 尺寸 | 6 x 5 x 0.9mm |
咨询QQ
热线电话