所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Inductance | 220 nH |
| Tolerance | 10 % |
| Product Length | 11.18 mm |
| Maximum DC Current | 1.81 A |
| Lead Style | Axial |
| Core Material | Phenolic |
| Maximum DC Resistance | 55 mOhm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Minimum Quality Factor | 50@25MHz |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | No |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Self Resonant Frequency | 450 MHz |
| Q Minimum | 50 |
| Dimensions | 4.57 mm Dia. x 9.78 mm L |
| Termination Style | Axial |
| Case Diameter | 4.57 mm |
| Case Length | 9.78 mm |
| Packaging | Bulk |
| Product | Inductors |
| Series | IR |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Test Frequency | 25 MHz |
| Type | Inductors |
咨询QQ
热线电话