所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24PDIP |
| Number of Internal Timers | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Type | Programmable |
| Maximum High Level Output Current | -2.5 mA |
| Maximum Low Level Output Current | 2.5 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 165 |
| MOQ | 330 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 24-PDIP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Frequency | 8MHz |
| Package/Case | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 15 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Propagation Delay - Max | 150 ns at 5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PDIP-24 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 供应商器件封装 | 24-PDIP |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 封装/外壳 | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| 频率 | 8MHz |
| 类型 | Programmable Timer |
| 电流 - 电源 | 10mA |
| High Level Output Current | 2.5 mA |
| Series | 82C54 |
| Brand | Intersil |
| Low Level Output Current | - 2.5 mA |
| Height | 4.95 mm (Max) |
| Length | 32.7 mm (Max) |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话