所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Regulator Topology | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 2 |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Output | 1.3 V ~ 16 V |
| Current - Output | 40mA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Input | 1.5 V ~ 16 V |
咨询QQ
热线电话