所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Input Voltage Min | :4V |
| Input Voltage Max | :24V |
| Output Voltage Nom. | :3V |
| Output Current | :30mA |
| Dropout Voltage Vdo | :100mV |
| Voltage Regulator Case Style | :SOT-89 |
| No. of Pins | :3 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Accuracy % | :3% |
| Base Number | :7130 |
| No. of Outputs | :1 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Current Max | :30mA |
| Output Voltage Max | :3V |
| Packaging | :Cut Tape |
| Primary Input Voltage | :24V |
| Supply Voltage Min | :4V |
| Termination Type | :SMD |
| Voltage Regulator Type | :LDO |
| Weight (kg) | 0.00001 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话