所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Clock IC Type | :Timekeeper |
| Supply Voltage Min | :2V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Digital IC Case Style | :SOP |
| No. of Pins | :8 |
| IC Interface Type | :(Not Available) |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :- |
| Base Number | :1381 |
| Bus Type | :single byte or burst mode |
| Clock Frequency | :500MHz |
| IC Case Style | :SOP |
| No. of Outputs | :1 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| RTC Features | :Microprocessor Reset |
| Supply Voltage Range | :2V to 5.5V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.00014 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话