所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Emulator Tool |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Matchcode | E10A EMULATOR |
| Unit Pack | 1 |
| Standard Leadtime | 6 weeks |
| MOQ | 1 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Developmenttool | EMULATOR |
| For Use With/Related Products | H8S, H8SX, SH-2, SH-2A |
| Contents | E10A-LITE, Cable and CD-ROM |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Silicon Family Name | :(Not Available) |
| Core Architecture | :H8S, H8SX and SH2 |
| Core Sub-Architecture | :H8S, H8SX, SH2 |
| IC Product Type | :On-Chip Debug Emulator |
| Kit Contents | :E10A-LITE, Cable and CD-ROM |
| Features | :H-UDI Interface, 14-Way Cable |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Development Tool Type | :Emulator |
| MCU Supported Families | :H8, SH |
| Supported Devices | :H8S, H8SX, SH-2, SH-2A |
| Weight (kg) | 0.4 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话