所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Area (L x W) | 48.1" (310cm) |
| Features | Battery Compartment, 9V and AA |
| Weight | 0.581 lb (263.54g) |
| Color | Gray |
| Standard Package | 1 |
| Material | Plastic, ABS |
| Height | 1.712" (43.48mm) |
| Size / Dimension | 9.331" L x 5.157" W (237.01mm x 130.99mm) |
| Container Type | Box |
| Design | Hand Held, Split Sides, T-Shaped |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Outside Width | 5.16 in |
| Outside Height | 1.71 in |
| Product | Instrument Cases |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Flammability Rating | UL 94 V-0 |
| Type | Hand Held |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 9.33 in |
| Brand/Series | GrabbersStyleB |
| Configuration | Handheld |
| Depth,External | 1.712in. |
| Dimensions | 9.330x5.160x1.730In. |
| Height,External | 9.331in. |
| Material,Body | HighImpactABS |
| MountingType | WallMount |
| Width,External | 5.157in. |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话