所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16PDIP |
| Family | HD3-4702 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 500 |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Type | Bit Rate Generator |
| Mounting Type | Through Hole |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | Clock, Crystal |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 1MHz |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Output | Clock |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 19.68 x 7.11 x 4.95mm |
| Height | 4.95mm |
| Length | 19.68mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | PDIP |
| Pin Count | 16 |
| Width | 7.11mm |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Package / Case | PDIP-16 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 输出 | Clock |
| 装配类型 | Through Hole |
| 供应商器件封装 | 16-PDIP |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 分频器/倍频器 | Yes/No |
| 频率 - 最大值 | 1MHz |
| 封装/外壳 | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| 类型 | Bit Rate Generator |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 输入 | Clock, Crystal |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 高度 | 4.95mm |
| 安装类型 | 通孔 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 宽度 | 7.11mm |
| 封装类型 | PDIP |
| 引脚数目 | 16 |
| 长度 | 19.68mm |
| 尺寸 | 19.68 x 7.11 x 4.95mm |
咨询QQ
热线电话