所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC |
| Minimum Isolation Voltage | 3750 V |
| Operating Supply Voltage | 4.5 to 5.5 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 3.51 |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 16 |
| Package Width | 7.49 |
| Minimum Isolation Voltage | 3750 |
| Supplier Package | SOIC |
| Package Length | 10.31 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Input Type | DC |
| Type | Current Sensor |
| Package/Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Isolation Amplifiers |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Common Mode Rejection Ratio - Min | 140 dB |
| Input Offset Voltage | 3 mV |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Package / Case | SO-16 |
| Factory Pack Quantity | 45 |
| Supply Current | 20 mA |
| RoHS | No RoHS Version Available |
| Package Type | SOIC |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Isolation Voltage | 3750 V |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Product | Optically Isolated Amplifiers |
| Vos - Input Offset Voltage | 3 mV |
| Brand | Broadcom / Avago |
| Isolation Type | Optic |
| Amplifier Type | Isolation |
咨询QQ
热线电话