所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP SMD |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Minimum Isolation Voltage | 3750 V |
| Operating Supply Voltage | 4.5 to 5.5 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Standard Package Name | PDIP SMD |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 3.56 |
| Mounting | Surface Mount |
| Packaging | Tube |
| PCB | 8 |
| Package Width | 6.35 |
| Minimum Isolation Voltage | 3750 |
| Supplier Package | PDIP SMD |
| Package Length | 9.8 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Current - Output / Channel | 16mA |
| Amplifier Type | Isolation |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 100kHz |
| Supplier Device Package | 8-DIP Gull Wing |
| Current - Supply | 10.9mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Current - Input Bias | 500nA |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Isolation Amplifiers |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Available Set Gain | 18.14 dB |
| Common Mode Rejection Ratio - Min | 76 dB |
| Input Offset Voltage | 2 mV |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Supply Current | 16 mA |
| RoHS | No RoHS Version Available |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Package Type | PDIP SMD |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Isolation Voltage | 3750 V |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Product | Optically Isolated Amplifiers |
| Vos - Input Offset Voltage | 2 mV |
| Operating Supply Current | 16 mA |
| Brand | Broadcom / Avago |
| Isolation Type | Optic |
| Gain V/V | 18.14 dB |
咨询QQ
热线电话