所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.169" (4.30mm) |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.190" W (11.40mm x 4.83mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency | 18.432MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | HC49/US |
| Type | MHz Crystal |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | * |
咨询QQ
热线电话