所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Analog Switch ICs |
| RoHS | In Transition |
| Switch Configuration | SPST |
| On Resistance (Max) | 470 Ohms |
| Switch Voltage (Max) | 20 V |
| On Time (Max) | 70 ns |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 20 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SO-14 |
| Maximum Power Dissipation | 200 mW |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| On Time - Max | 70 ns |
| Switch Voltage - Max | 20 V |
| On Resistance - Max | 470 Ohms |
| Supply Voltage - Max | 20 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
咨询QQ
热线电话