所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Mounting | Surface Mount |
| Pin Count | 8 |
| Family | HA-5002 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 980 |
| MOQ | 980 |
| Current - Output / Channel | 220mA |
| Amplifier Type | Buffer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 110MHz |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Packaging | Tube |
| Current - Supply | 8.3mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 10 V ~ 40 V, ±5 V ~ 20 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Slew Rate | 1300 V/µs |
| Current - Input Bias | 2µA |
| Voltage - Input Offset | 5mV |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | HA9P50029Z |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 98 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| No. of Amplifiers | :1 |
| Gain Bandwidth | :110MHz |
| Supply Voltage Range | :10V to 40V |
| Amplifier Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :8 |
| Output Current | :220mA |
| Amplifier Output | :Single Ended |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话