所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 220mA |
| Amplifier Type | Buffer |
| Mounting Type | Through Hole |
| -3db Bandwidth | 110MHz |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C |
| Current - Supply | 8.3mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 10 V ~ 40 V, ±5 V ~ 20 V |
| Standard Package | 50 |
| Slew Rate | 1300 V/µs |
| Current - Input Bias | 2µA |
| Voltage - Input Offset | 5mV |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| AmplifierType | CurrentBuffer |
| Bandwidth | 110MHz |
| Current,InputBias | 2μA |
| Current,Output | 220mA |
| Current,Supply | 8.3mA |
| HarmonicDistortion | 0.005% |
| Impedance,Thermal | 92°C/W |
| NumberofAmplifiers | Single |
| PackageType | PDIP-8 |
| PropagationDelay | 2ns |
| Resistance,Input | 3Megohms |
| SlewRate | 1.3V/ns |
| Temperature,Operating,Range | 0to+75°C |
| Time,Rise | 3.6ns |
| Type | HighOutput,HighSlewRate |
| Voltage,Gain | 0.995V/V |
| Voltage,InputOffset | 5mV |
| Voltage,Noise | 18μVp-p |
| Voltage,OutputSwing | ±13.9V |
| Voltage,Supply | ±15V |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话