所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Maximum Data Rate | 0.721 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Supply Current | 0.18(Typ) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.13 |
| Pin Count | 51 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.47 |
| Power Class | Class I |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Maximum Operating Frequency | 2480 |
| Type | Module |
| Minimum Operating Frequency | 2402 |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | -20C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.13 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.47 V |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话