所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44TSOP-II |
| Timing Type | Asynchronous |
| Density | 1 Mb |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Number of I/O Lines | 16 Bit |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 64 K |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Trays |
| Address Bus | 16 b |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | TSOP-II |
| Packaging | Tray |
| Pin Count | 44 |
| Word Size | 16 b |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Clock Freq (Max) | Not Required MHz |
| Architecture | Not Required |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Access Time (Max) | 8ns |
| Supply Current | 125mA |
| Clock Freq | Not Required MHz |
| Access Time | 8ns |
咨询QQ
热线电话