所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44TSOP-II |
| Timing Type | Asynchronous |
| Density | 1 Mb |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Number of I/O Lines | 16 Bit |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 64 K |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Trays |
| Memory Size | :1Mbit |
| Memory Configuration | :64K x 16bit |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Memory Case Style | :TSOP-2 |
| No. of Pins | :44 |
| Access Time | :12ns |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :71116 |
| IC Temperature Range | :Commercial |
| Memory Type | :SRAM |
| Memory Voltage Vcc | :3.3V |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Supply Voltage Range | :3V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.002188 |
| Tariff No. | 85423245 |
咨询QQ
热线电话