所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Height | 0.88 |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 64 |
| Package Width | 9 |
| Supplier Package | QFN EP |
| Package Length | 9 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Pin Count | 64 |
| Lead Shape | No Lead |
| Package Type | QFN EP |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Rad Hardened | No |
| 输出 | LVCMOS, LVDS, LVTTL |
| 供应商器件封装 | 64-QFN (9x9) |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 1.71 V ~ 3.465 V |
| 比率 - 输入/输出 | 5:14 |
| 频率 - 最大值 | 165MHz |
| 封装/外壳 | 64-VFQFN Exposed Pad |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 主要用途 | Video Genlock |
| 差分 - 输入/输出 | No/Yes |
| 锁相环 | No |
| 输入 | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V, 3.3 V |
| Operating Supply Current | 42.45 mA |
| Type | Clock Generators |
| Jitter | 350 ps |
| Number of Outputs | 8 Output |
| Series | GS49 |
| Brand | Semtech |
| Packaging | Tray |
| Output Type | Clock |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Duty Cycle - Max | 60 % |
| Maximum Input Frequency | 10 MHz |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | QFN-64 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Max Output Freq | 165 MHz |
咨询QQ
热线电话