所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Infrared Receivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Carrier Frequency | 38 kHz |
| Transmission Distance | 5 m |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 3.3 V |
| Supply Current | 0.6 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | - 10 C |
| Factory Pack Quantity | 400 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话