所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| High Level Pulse Width | 1200 us |
| Low Level Pulse Width | 1000 us |
| Mounting | Through Hole |
| Operating Supply Voltage | 2.7 to 5.5 V |
| Operating Temperature | -10 to 70 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Infrared Receivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Carrier Frequency | 36.7 kHz |
| Minimum High Level Output Voltage | 2.2 V |
| Supply Current | 0.27 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | - 10 C |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话