所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Grommet Edging |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Length | 30480 |
| Style | Edging Slotted |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Natural |
| Panel Hole | 0.64 |
| Material | Polyethylene |
| Shape | Rectangle |
| Product Width | 2.69 |
| Life Cycle | Active |
| Panel Thickness | 0.91 |
| eurohs | Compliant |
| Product Height | 2.97 |
| Subcategory | Grommets and Eyelets |
| Packaging | Roll |
| Lead Time | 14 Days |
| For Use With/Related Products | Edges, Irregular Holes |
| Panel Cutout Dimensions | Edging - 100' L (30.48m) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet - Edging, Slotted |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| Mounting Method | Edge Mount |
| Unit Weight | 9.600001 oz |
| Height | 0.12 in |
| Width | 0.11 in |
| Length | 100 ft |
| Where Used | On curved edges or punchouts |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Size | 30.5 m x 2.7 mm x 3 mm |
| Grommet Type | :Strip |
| Panel Thickness Max | :0.9mm |
| Grommet Material | :PE (Polyethylene) |
| Grommet Colour | :Natural |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Grommet Edging |
| Body Material | :PE (Polyethylene) |
| Colour | :Natural |
| External Height | :3mm |
| External Width | :2.7mm |
| For Use With | :Irregularly shaped and round panel holes |
| Panel Thickness Min | :0.7mm |
| Weight (kg) | 0.27 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话