所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SOP |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Current | 1 A |
| Maximum Output Voltage | 60 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.3 V |
| I/O Isolation Voltage | 1500(RMS) V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Unit Pack | 400 |
| MOQ | 400 |
| Operating Temp Range | -20C to 85C |
| Package Type | SOP |
| Pin Count | 4 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Input Voltage | 1.3 V |
| Output Voltage (Max) | 60 V |
| Input Current | 50 mA |
| Isolation Voltage | 1500 V |
| Output Current | 1000 mA |
| Rad Hardened | No |
| Output OFF time | 0.6 |
| Contact resistance | 0.7 |
| Switching voltage | 60 |
| Contacts | 1 make contact (NO) |
| Switched current | 1000 |
| Output ON time | 1.4 |
| Test voltage | 1.5 |
| Design | SMD 4PIN |
| Temperature range | -20...+85 °C |
| LED threshold voltage | 1.3 |
| LED operating current | 3 |
| LED maximum current | 50 |
咨询QQ
热线电话