所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 400mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 60 V |
| Termination Style | Gull Wing |
| Supplier Device Package | 4-SOP |
| Output Type | AC, DC |
| Packaging | Tube |
| On-State Resistance | 2 Ohm |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 400 |
| Voltage - Input | 1.27VDC |
| Package/Case | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Output Device | MOSFET |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| Series | G3VM |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Load Voltage Rating | 60 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| On Resistance - Max | 2 Ohms |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOP-4 |
| Product Type | PCB Mount |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Load Current Rating | 400 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Other Names | G3VM61G3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话