所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SOP |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Output Type | AC|DC |
| Maximum Output Current | 0.4 A |
| Maximum Output Voltage | 60 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.3 V |
| I/O Isolation Voltage | 1500(RMS) V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Automotive | NO |
| Normaly open | 1 |
| Height | 2.1 mm |
| Packaging | TUBE |
| Width | 4.4 mm |
| Length | 4.4 mm |
| Technology | SMT |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话