所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Enclosure Type | :Multipurpose |
| Enclosure Material | :Polycarbonate |
| Body Colour | :Grey |
| External Height - Imperial | :3.54" |
| External Height - Metric | :90mm |
| External Width - Imperial | :9.45" |
| External Width - Metric | :240mm |
| External Depth - Imperial | :6.3" |
| External Depth - Metric | :160mm |
| IP Rating | :IP65 |
| NEMA Rating | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Body Depth | :75mm |
| Lid Depth | :15mm |
| Operating Temperature Max | :80°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Wall Thickness | :3.5mm |
| Weight (kg) | 0.708 |
| Tariff No. | 39231000 |
咨询QQ
热线电话