所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2SMD |
| Standard Frequency | 0.032768 MHz |
| Frequency Tolerance | ±20 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Type | Crystal |
| Series Resistance | 70000 Ohm |
| Frequency Aging | ±3(1st) ppm/Year |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kOhm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 32.768kHz |
| Package / Case | 2-SMD |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 631-1002-1 |
| Dimensions | 3.2 x 1.5 x 0.9mm |
| Frequency Ageing | ±3 ppm/yr |
| Length | 3.2mm |
| Package Type | SMD |
| Pin Count | 2 |
| Width | 1.5mm |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Frequency Stability | - 0.045 PPM |
| Product Category | Crystals |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | FX135 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 70 KOhms |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Screening Level | Industrial |
| Product Length (mm) | 3.2 mm |
| Product Depth (mm) | 1.5 mm |
| Product Height (mm) | 0.9 mm |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| No. of Pins | :2 |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85416000 |
| Crystal Case Type | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
咨询QQ
热线电话