所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MLP EP |
| Number of Internal Timers | 1 |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Type | Standard |
| Maximum Power Dissipation | 5 mW |
| Maximum High Level Output Current | -0.5 mA |
| Maximum Low Level Output Current | 0.5 mA |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| Absolute Propagation Delay Time | 310 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.02 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Low Level Output Current | 0.5 |
| Maximum High Level Output Current | -0.5 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5 |
| Supplier Package | MLP EP |
| Maximum Power Dissipation | 5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.8 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | No Lead |
| Reset | Active High/Active Low |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 10-UMLP (1.8x1.4) |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Output | Open Drain, Push-Pull |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Other Names | FT8010MPXTR |
| Package/Case | 8-UFQFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 2 x 2 x 0.75mm |
| Height | 0.75mm |
| Length | 2mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 310ns |
| Maximum Quiescent Current | 0.02mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | MLP |
| Propagation Delay Test Condition | 5pF |
| Width | 2mm |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Timers & Support Products |
| Series | FT8010 |
| Unit Weight | 0.000212 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5 V |
| Package / Case | MLP-8 |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Dissipation | 0.005 W |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Quiescent Current | 20 uA |
| Propagation Delay Time | 310 ns |
| High Level Output Current | -0.5 mA |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| # Internal Timers | 1 |
| Low Level Output Current | 0.5 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.8 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5 V |
| 输出 | Open Drain, Push-Pull |
| 复位超时 | Adjustable/Selectable |
| 供应商器件封装 | 10-UMLP (1.8x1.4) |
| 复位 | Active High/Active Low |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 封装/外壳 | 8-UFQFN |
| 类型 | Reset Timer |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 最大静态电流 | 0.02mA |
| 传输延迟测试条件 | 5pF |
| 高度 | 0.75mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 1.8 V |
| 最长传播延迟时间@最长CL | 310ns |
| 宽度 | 2mm |
| 封装类型 | MLP |
| 引脚数目 | 8 |
| 长度 | 2mm |
| 内部计时器数目 | 1 |
| 最大工作电源电压 | 5 V |
| 尺寸 | 2 x 2 x 0.75mm |
| Brand | Fairchild Semiconductor |
咨询QQ
热线电话