所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 152 x 1.5 x 82mm |
| For Use With | High Temperature Aluminium Box |
| Height | 82mm |
| Length | 152mm |
| Material | Neoprene |
| Type | IP65 Seal |
| Width | 1.5mm |
| Accessory Type | :Sealing Gasket |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Standard | :BIM 5005 |
| Weight (kg) | 0.004 |
| Tariff No. | 76129090 |
咨询QQ
热线电话