所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24MLP EP |
| Family | FSSD07 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Multiplexer Switch ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Series | FSSD07 |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Supplier Package | MLP EP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 24 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 24-MLP (3.5x4.5) |
| Applications | Cell Phones, Digital Cameras, Media Players |
| Type | Multiplexer |
| Other Names | FSSD07BQXTR |
| Package/Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.004868 oz |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 典型单电源电压 | 1.65 → 3.6 V |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 配置 | 单 2:1 |
| 高度 | 0.5mm |
| 电源类型 | 单 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 每个元件输出数目 | 1 |
| 多路复用器结构 | 2:1 |
| 宽度 | 2.5mm |
| 封装类型 | UMLP |
| 开关类型 | 多路复用器 |
| 长度 | 3.4mm |
| 引脚数目 | 24 |
| 尺寸 | 3.4 x 2.5 x 0.5mm |
| 每个元件输入数目 | 2 |
| 每片芯片通道数目 | 1 |
| Product | Multiplexers |
| Brand | Fairchild Semiconductor |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Configuration | 1 x 2:1 |
咨询QQ
热线电话