所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC |
| Type | Programmable PLL Clock Generator |
| Family | FS6377-01 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Output Frequency Range | 0.8 to 150 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Minimum Input Frequency | 5 MHz |
| Maximum Input Frequency | 27 MHz |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | Crystal |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 230MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Output | CMOS |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 48 |
| Product Category | Clock Generators & Support Products |
| Operating Supply Current | 43 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Number of Outputs | 1 |
| 最高输入频率 | 27MHz |
| 最低输出频率 | 0.8MHz |
| 最高工作温度 | +125 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 最大电源电流 | 43 mA |
| 引脚数目 | 16 |
| 高度 | 1.55mm |
| 最低工作温度 | -55 °C |
| 最小工作电源电压 | 4.5 V |
| 最高输出频率 | 150MHz |
| 宽度 | 3.99mm |
| 封装类型 | SOIC |
| 每片芯片元件数目 | 4 |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
| 长度 | 9.98mm |
| 尺寸 | 9.98 x 3.99 x 1.55mm |
咨询QQ
热线电话