所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC |
| Type | Programmable PLL Clock Generator |
| Family | FS6377-01 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Output Frequency Range | 0.8 to 150 MHz |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Minimum Input Frequency | 5 MHz |
| Maximum Input Frequency | 27 MHz |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | Crystal |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 230MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Output | CMOS |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Clock Generators & Support Products |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Brand | ON Semiconductor |
咨询QQ
热线电话