所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SOT-89 |
| Configuration | Single |
| Maximum Continuous Drain Current | 250 mA |
| Maximum Drain Gate Voltage | 16 V |
| Operating Temperature | -55 to 160 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Product Category | RF Mixer |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frequency Range | 915 MHz to 2450 MHz |
| Operating Supply Voltage | 8 V |
| Maximum Operating Temperature | + 160 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-89 |
| Packaging | Reel |
| Noise Figure | 4.5 dB |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Supply Current | 250 mA |
| Part # Aliases | 1066923 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
咨询QQ
热线电话