所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Memory Size | 1 Kbit |
| Organization | 64 K x 16 |
| Data Retention | 40 yr |
| Maximum Clock Frequency | 0.25 MHz |
| Maximum Operating Current | 1 mA |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V, 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOP-8 |
| Interface Type | Microwire |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话