所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Memory Size | 64 Kbit |
| Organization | 8 K x 8 |
| Data Retention | 40 yr |
| Maximum Clock Frequency | 0.1 MHz |
| Maximum Operating Current | 1 mA |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-8 Wide |
| Access Time | 3500 ns |
| Interface Type | 2-Wire |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话