所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| I.D. Supplied - Metric | :6.35mm |
| I.D. Supplied - Imperial | :0.249" |
| I.D. Recovered Max - Metric | :3.18mm |
| I.D. Recovered Max - Imperial | :0.125" |
| Shrink Tubing / Boot Material | :PO (Polyolefin) |
| Shrink Tubing / Boot Colour | :Transparent |
| Total Length - Metric | :1.22m |
| Total Length - Imperial | :4ft |
| Accessory Type | :Heat Shrink |
| Body Material | :PO (Polyolefin) |
| Cable Diameter Max | :6.35mm |
| Cable Diameter Min | :3.18mm |
| Colour | :Clear |
| I.D. Max Recovered | :3.18mm |
| I.D. Supplied | :6.35mm |
| Internal Diameter | :6.35mm |
| Length (Imperial) | :4ft |
| Material | :Irradiated Polyolefin |
| Shrink Type | :Heat |
| Wall Thickness Recovered | :0.64mm |
| Weight (kg) | 1 |
| Tariff No. | 85469090 |
咨询QQ
热线电话