所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Material | PC |
| Colour | Grey |
| External Dimensions | 188 x 188 x 130mm |
| External Height | 130 mm |
| External Length | 188 mm |
| External Width | 188 mm |
| IP Rating | IP54 |
| Number Of Knockouts | 1 |
| Enclosure Type | :Wall Mount |
| Enclosure Material | :Polycarbonate |
| Body Colour | :Grey |
| External Height - Imperial | :5.12" |
| External Height - Metric | :130mm |
| External Width - Imperial | :7.48" |
| External Width - Metric | :190mm |
| External Depth - Imperial | :7.48" |
| External Depth - Metric | :190mm |
| NEMA Rating | :13 |
| Approval Bodies | :ATEX |
| Weight (kg) | 0.705 |
| Tariff No. | 39231000 |
咨询QQ
热线电话