所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage | 0.3 V to 1 V |
| Maximum Supply Current | 20 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | MLP-8 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Power Dissipation | 700 mW |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Life | Obsolete |
| Supplier Package | MLP EP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 0.95(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Segments | 4 |
| Package Width | 2 |
| PCB | 8 |
| Package Length | 2 |
| Maximum Power Dissipation | 700 |
| Pin Count | 8 |
| Number of Outputs | 4 |
| Type - Secondary | Color, White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 8-MLP (2x2) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Backlight |
| Topology | Linear (LDO), PWM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | FAN5613MPXDKR |
咨询QQ
热线电话