所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MSOP W |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Type | Voltage Feedback Amplifier |
| Typical Gain Bandwidth Product | 3.7 MHz |
| Typical Slew Rate | 3@5V V/us |
| Rail to Rail | Rail to Rail Input/Output |
| Maximum Supply Current | 0.6@5V mA |
| Maximum Input Offset Voltage | 8@5V mV |
| Maximum Input Bias Current | 0.000005(Typ)@5V uA |
| Typical Input Noise Voltage Density | 25@5V nV/rtHz |
| Minimum CMRR | 58 dB |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.3 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.25 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Typical Voltage Gain | 102 dB |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话