所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | ADC, Microphone |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 6-WLCSP |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 6-XFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply | 1.64 V ~ 3.63 V |
| Type | Class AB |
| Other Names | FAN3850AUC16XFSTR |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 0.86 x 1.26 x 0.197mm |
| Height | 0.197mm |
| Length | 0.86mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C |
| Number of Channels per Chip | 3 |
| Package Type | WLCSP |
| Pin Count | 6 |
| Width | 1.26mm |
| Operating Supply Voltage | 1.64 V to 3.63 V |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 85 C |
| Available Set Gain | 16 dB |
| Series | FAN3850A |
| Input Voltage Range - Max | 4 V |
| Unit Weight | 0.002328 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.63 V |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Supply Voltage - Min | 1.64 V |
| Supply Current | 470 uA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 供应商器件封装 | 6-WLCSP |
| 电压 - 电源 | 1.64 V ~ 3.63 V |
| 特性 | ADC, Microphone |
| 封装/外壳 | 6-XFBGA, WLCSP |
| 类型 | Class AB |
| 输出类型 | 1-Channel (Mono) |
咨询QQ
热线电话