所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Regulator Topology | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 8-MLP (3x3) |
| Voltage - Output | 3.3V |
| Voltage - Dropout (Typical) | 0.9V @ 1.3A |
| Current - Output | 1.3A |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Package / Case | 8-MLP |
| Voltage - Input | Up to 10V |
咨询QQ
热线电话