所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 28.200" L x 18.200" W (716.28mm x 462.28mm) |
| For Use With/Related Products | Eclipse Series |
| Standard Package | 1 |
| Type | Panel, Inner |
| Outside Width | 18.2 in |
| Product Category | Electrical Enclosure Accessories |
| Dimensions | 18.2 in W |
| NEMA Rating | 4, 12 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话