所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SSOP |
| Standard Supported | IEEE 802.3 |
| Communication Mode | Full Duplex|Half Duplex |
| Network Interface | MII|MIIM |
| Data Rate | 10 Mbps |
| Host Interface | SPI |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| DMA Support | Yes |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2100 |
| MOQ | 2100 |
| Function | Controller |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Standards | 10 Base-T PHY |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 160mA |
| Voltage - Supply | 3.1 V ~ 3.6 V |
| Interface | SPI |
| Package/Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ENC28J60T-I/SSCT |
| Product | Ethernet Controllers |
| Ethernet Connection Type | 10/100/1000 Base-T |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Supply Current | 12 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SSOP-28 |
| Supply Voltage - Min | 3.1 V |
| Type | Stand-Alone Ethernet Controller |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | SSOP |
| Pin Count | 28 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.1 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| 协议 | Ethernet |
| 功能 | Controller |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3.1 V ~ 3.6 V |
| 接口 | SPI |
| 标准 | 10 Base-T PHY |
| 封装/外壳 | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| 电流 - 电源 | 160mA |
| Factory Pack Quantity | 2100 |
| Width | 5.3 mm |
| Number of Transceivers | 1 Transceiver |
| Duplex | Full Duplex, Half Duplex |
| Brand | Microchip Technology |
| Height | 1.75 mm |
| Supply Current - Max | 12 mA |
| Length | 10.2 mm |
| Standard | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
咨询QQ
热线电话