所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SOIC W |
| Standard Supported | IEEE 802.3 |
| Communication Mode | Full Duplex|Half Duplex |
| Network Interface | MII|MIIM |
| Data Rate | 10 Mbps |
| Host Interface | SPI |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| DMA Support | Yes |
| Standard Package | Tape & Reel |
| max.Speed | 25MHz |
| Matchcode | ENC28J60T-I/SO |
| Digital com | 3,14-3,45 |
| Unit Pack | 1600 |
| Standard Leadtime | 14 weeks |
| MOQ | 1600 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Supply voltage | 10-Base-TV |
| Function | Controller |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Standards | 10 Base-T PHY |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 160mA |
| Voltage - Supply | 3.1 V ~ 3.6 V |
| Interface | SPI |
| Package/Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1600 |
| Product | Ethernet Controllers |
| Product Category | Ethernet ICs |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Supply Current | 180 mA |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-28 Wide |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话