所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28QFN EP |
| Standard Supported | IEEE 802.3 |
| Communication Mode | Full Duplex|Half Duplex |
| Network Interface | MII|MIIM |
| Data Rate | 10 Mbps |
| Host Interface | SPI |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| DMA Support | Yes |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Ethernet ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Ethernet Controllers |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | QFN-28 |
| Packaging | Reel |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T |
| Maximum Supply Current | 180 mA |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 1600 |
| Function | Controller |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Standards | 10 Base-T PHY |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 160mA |
| Voltage - Supply | 3.1 V ~ 3.6 V |
| Interface | SPI |
| Package/Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Width | 6 mm |
| Supply Current - Max | 180 mA |
| Duplex | Full Duplex, Half Duplex |
| Brand | Microchip Technology |
| Standard | 10BASE-T |
| Number of Transceivers | 1 Transceiver |
| Length | 6 mm |
| Interface Type | MII, MIIM |
| Height | 0.88 mm |
咨询QQ
热线电话