所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20QFN EP |
| Family | EL9115 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 20-QFN (5x5) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Analog Beamforming, Skew Control |
| Type | Video Delay Line |
| Package/Case | 20-VQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN EP |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 类型 | Video Delay Line |
| 应用 | Analog Beamforming, Skew Control |
| 封装/外壳 | 20-VQFN Exposed Pad |
| 供应商器件封装 | 20-QFN (5x5) |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Series | EL9115 |
| Brand | Intersil |
| Height | 0.88 mm |
| Length | 5 mm |
咨询QQ
热线电话