所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20QFN EP |
| Family | EL9115 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 72 |
| MOQ | 144 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 20-QFN (5x5) |
| Packaging | Tube |
| Applications | Analog Beamforming, Skew Control |
| Type | Video Delay Line |
| Package/Case | 20-VQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 5 x 5 x 0.88mm |
| Height | 0.88mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | QFN EP |
| Pin Count | 20 |
| Width | 5mm |
| Factory Pack Quantity | 72 |
| Package / Case | QFN EP |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 类型 | Video Delay Line |
| 应用 | Analog Beamforming, Skew Control |
| 封装/外壳 | 20-VQFN Exposed Pad |
| 供应商器件封装 | 20-QFN (5x5) |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 高度 | 0.88mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 宽度 | 5mm |
| 封装类型 | QFN |
| 引脚数目 | 20 |
| 长度 | 5mm |
| 尺寸 | 5 x 5 x 0.88mm |
| Series | EL9115 |
| Brand | Intersil |
咨询QQ
热线电话